Vivo Y22S (V2206) Alt Bord
Vivo Y22S (V2206) Alt Bord – Profesyonel Tamir & Yedek Parça Çözümü
Vivo Y22S (V2206) Alt Bord, şarj girişi, mikrofon ve alt bağlantı hatlarında sorun yaşayan cihazlar için özel olarak üretilmiş profesyonel bir teknik servis yedek parçasıdır. Cihazınız şarj almıyorsa, temassızlık yapıyorsa veya ses karşı tarafa gitmiyorsa Vivo Y22S (V2206) Alt Bord değişimi ile tüm bu arızaları hızlı ve güvenli bir şekilde çözebilirsiniz.
Vivo fabrika standartlarına birebir uyum sağlayacak şekilde üretilen Vivo Y22S (V2206) Alt Bord, soket ve mikrofon kalitesiyle kesintisiz veri aktarımı ve kararlı şarj akımı sunar. Yüksek iletkenlikli devre hatlarına sahip Vivo Y22S (V2206) Alt Bord, orijinal şarj performansını ve ses kalitesini yeniden elde etmenizi sağlar.
Ürün Özellikleri
-
Vivo Y22S (V2206) Alt Bord, V2206 model koduyla %100 tam uyumlu alt şarj ve mikrofon kartıdır.
-
Type-C şarj soketi ve mikrofon bileşenlerini üzerinde barındırır.
-
Hızlı şarj ve kararlı veri aktarımı destekleyen kaliteli devre mimarisine sahiptir.
-
Şarj temassızlığı, mikrofon cızırtısı ve bağlantı problemlerini giderir.
-
Vivo Y22S (V2206) Alt Bord, birebir OEM ölçülerinde olup kasaya tam oturur.
-
Profesyonel teknik servisler ve bireysel tamir işlemleri için uygundur.
Hangi Durumlarda Kullanılır?
-
Cihaz şarj kablosunu takmanıza rağmen şarj olmuyorsa veya temassızlık yapıyorsa,
-
Arama esnasında karşı tarafa ses gitmiyor ya da ses derinden/cızırtılı gidiyorsa,
-
Type-C şarj girişi fiziksel olarak hasar görmüş veya sıvı temasına maruz kalmışsa,
-
Bilgisayar bağlantısında cihaz tanınmıyorsa Vivo Y22S (V2206) Alt Bord değişimi gereklidir.
Uyumlu Modeller & Parça Kodu
-
Uyumlu Cihaz: Vivo Y22S
-
Model Kodu: V2206
-
Parça Türü: Alt Şarj Bordu / Şarj Soket Kartı (Sub Board)
Paket İçeriği
-
1 Adet Vivo Y22S (V2206) Alt Bord (Şarj ve Mikrofon Modülü)
Montaj Bilgisi
Vivo Y22S (V2206) Alt Bord montajı lehim gerektirmeyen tak-çıkar (plug-and-play) soket yapısına sahiptir. Ancak montaj esnasında arka kapak ve ara film fleksine zarar vermemek adına hassas davranılmalı, profesyonel teknik servis ekipmanları ve yetkin teknik personel tarafından uygulanmalıdır.
EFEGSM Avantajları
-
1500₺ ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo
-
Hızlı kargo ve güvenli teslimat
-
Özenli paketleme
-
Güvenli ödeme altyapısı
-
Türkiye’nin her yerine gönderim
-
Teknik servisler için kaliteli yedek parça çözümleri
-
Geniş ürün yelpazesi ve güvenilir alışveriş
Sık Sorulan Sorular
Vivo Y22S (V2206) Alt Bord üzerinde mikrofon dahil midir? Evet, alt bord komple modül halindedir ve üzerinde Type-C şarj soketi ile birlikte ortam/konuşma mikrofonu yer almaktadır.
Vivo Y22S (V2206) Alt Bord takıldıktan sonra hızlı şarj çalışır mı? Ürünümüz kararlı akım iletimi sağlayan kaliteli devre hatlarına sahip olduğu için cihazınızın desteklediği şarj standartlarını sorunsuz iletir.